Loading...
Loading...


O projekcie

D

ziałając wspólnie możemy więcej nie tylko w biznesie. Możemy również więcej osiągnąć pomagając innym. Dlatego też zdecydowaliśmy się przekazywać naszą wiedzę, nasze doświadczenie zawodowe, biznesowe dalej.

Otworzyliśmy projekt społeczny, który będą wspierać wszyscy członkowie Stowarzyszenia. Wspólnie będziemy pokazywać drogę do sukcesu dzieciom i młodzieży. Chcemy dać tym dzieciom szanse na poznanie różnych zawodów, na zetknięcie się z różnymi historiami dochodzenia do sukcesu w życiu zawodowym, ale także, a nawet przede wszystkim, chcemy im pokazać na własnych przykładach jak podnosić się po porażkach, które tak naprawdę są tylko szczeblami sukcesu i dalej realizować swoje cele.

W ramach projektu będziemy zapraszać dzieci do swoich firm i zakładów aby mogły zobaczyć, dotknąć lub posmakować, jak dana branża wygląda od środka. Dzięki temu będą mogły lepiej określić swoją przyszłą drogę zawodową. Planujemy odwiedzać domy dziecka z sesjami inspiracyjnymi, gdzie będziemy opowiadać o tym, jak doszliśmy do sukcesu, jak budowaliśmy własne firmy, tak by dodać dzieciom wiary we własne możliwości.

Jesteśmy ludźmi odpowiedzialnymi za swoje firmy, za swoje rodziny, ale także za społeczeństwo dookoła nas. W ten sposób jako całe Sudeckie Centrum Przedsiębiorców chcemy wspierać i rozwijać młodych ludzi.