Loading...
Loading...

Kim jesteśmy?

T

o właśnie ta idea skłoniła nas do stworzenia grupy zrzeszającej przedsiębiorców z okolic Sudetów, którzy pragną rozwijać swoje firmy, dzięki wzajemnej współpracy.

Dzięki stworzeniu dużego, biznesowego środowiska, każdy przedsiębiorca ma szansę poznania nowych osób, co pozytywnie przekłada się na wzajemne relacje oraz tworzenie nowych, ciekawych projektów i interesów.

Siła Czyni Przewagę.”

Członkowie Sudeckiego Centrum Przedsiębiorców, wspierając się wzajemnie swoim doświadczeniem, obszerną wiedzą, czy kontaktami tworzą społeczność, która ma do zaoferowania najlepsze oferty na rynku.

W naszej grupie odnajdą się nie tylko doświadczeni przedsiębiorcy z długoletnim stażem, ale również ci, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w świecie biznesu.

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, które czerpaliśmy przez wiele lat, jesteśmy w stanie wspólnymi siłami stworzyć kompendium wiedzy dla przedsiębiorców, które stale będzie się powiększać wraz z sukcesywnie odbywającymi się spotkaniami.


Co zyskujesz?

D

ołączając do Sudeckiego Centrum Przedsiębiorców masz szansę na:
– ciągły rozwój,
– zyskanie całkiem nowej bazy kontaktów,
– poznanie inspirujących ludzi,
– budowanie pozytywnego wizerunku swojej firmy nie tylko w swojej branży,
– możliwość uzyskania rabatów na usługi innych przedsiębiorców biorących udział w spotkaniach.

Sudeckie Centrum Przedsiębiorców poza swoją główną misją, czyli aktywizacją oraz zrzeszeniem lokalnych biznesmenów angażuje się również w aktywne wsparcie fundacji „ Moja Fundacja”, która niesie pomoc dzieciom, młodzieży oraz osobom starszym w całej Polsce z naciskiem na okolice Karkonoszy.

Poznaj Nasz Zespół

Agnieszka Stawarz
Członek zarządu
Prezes Zarządu

Norbert Chełmecki
Członek zarządu
Zastępca Prezesa

Paulina Radwańska
Członek zarządu

Agnieszka Małkowska
Członek zarządu

Skarbnik

Michał Ślemp
Komisja Rewizyjna

Adrian Pławuszewski
Komisja Rewizyjna

Kontakt

Sudeckie Centrum Przedsiębiorców

ul. Borówkowa 8
58-500 Jelenia Góra

KRS: 0000858975
Numer rachunku: 82 1140 2004 0000 3602 8054 4224

zobacz Regulamin stowarzyszenia    Jeśli chcesz zostać członkiem, pobierz formularz, uzupełnij i odeślij na adres kontakt@scp.com.pl.

    Pobierz